RENT A CAR

Villa Mirjana

ngushëllim

Numri i pyetjeve: 235 Vizita: 25196

Numri i pyetjeve: 235 Vizita: 25196

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Mirjana ndodhet në një destinacion të bukur në mes të Barit dhe Ulqinit. Utjeha është i njohur nga natyra e saj e pacenuar dhe e paprishur me plazhe të bukura me guralecë dhe pemë shekujsh ulliri. Utjeha jonë është krenare me detin e bruzuar të smeraldit dhe është një nga plazhet e rralla në Adriatik që gjithmonë ka një flamur të shquar blu. Villa Mirjana ka tre apartamente të ndara, plotësisht të ndara me hyrje të veçantë. Në nivelin e parë janë pronarët e jetesës dhe dy të tjerat janë të destinuara për mysafirët. Të dy apartamentet kanë dy dhoma gjumi me një krevat dopio dhe dy dhoma dopio. Gjithashtu, në çdo kat ka një dhomë të madhe të jetesës me një shtrat për çmontimin. Në pjesën e zgjeruar të dhomës së ndenjes ka mini kuzhina me të gjitha elementet dhe teknikat e kërkuara nga kuzhina moderne. Katet apartamente dmth kanë banjo të veçanta si dhe tarraca me pamje të bukur të mjedisit të mbushur me gjelbërim dhe lule. Apartamente kanë një hapësirë të bukur parkimi që mbulon hardhinë dhe vreshtat me gjatësi dhe gjerësi të plotë të parkimit. Parku është brenda një oborr të rrethuar, i cili është i pajisur me një çelës në mes të natës. Kopshtin dhe kopshtin që ne zotërojmë janë pa ndalesa në shërbim të mysafirëve tanë. Në to, në hije të thellë, ju mund të shijoni specialitetet nga skarë që ne gjithashtu kemi. Menjëherë pranë skarës, u vendosën tavolina, të gjitha në hije të trashë të cempres shkëlqyer. Vilë ndodhet 500m nga plazhi pranë të cilit gjenden të gjitha lehtësitë shoqëruese, si dyqanet, restorantet dhe supermarketi, si dhe postën dhe klinikën.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 500m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267 212 597

+382 69 444 762

Emri i pronarit

Vjera Cupic

Dërgo kërkesën