RENT A CAR

Zoja & Sonja Apartamente

ngushëllim, Utjeha bb

Numri i pyetjeve: 1032 Vizita: 44220

Numri i pyetjeve: 1032 Vizita: 44220

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në shtëpinë e Mesdheut ne marrim me qira tre apartamente luksoze të rinovuara plotësisht dhe të pajisura në mënyrë moderne. Dy apartamente kanë një dhomë gjumi (60m2). Njëri ka një tarracë të madhe ku është i pajisur një kolltuk. E tjera të apartamenteve është e vendosur në një shtëpi të veçantë dhe ka një tarracë me pamje nga deti. Apartamenti i tretë është një studio (35m2) gjithashtu me pjesë të një kopshti dhe një mobilje ulur. Secili ka një banjo. Në një ka një makinë larëse dhe një makinë larëse enësh, ndërsa pjesa tjetër kanë një kuzhinë të pajisur (sporet, mikrovalë), të gjitha janë të ajrit të kondicionuar. Një skarë e përbashkët është në dispozicion për mysafirët e të tre apartamenteve. Ata janë të vendosura në gjirin Paljuskovo vetëm 50 m nga plazhi i landscaped. Ideale për një pushim familjar të qetë. Dhjetë kilometra janë sheshi Velika Ulcinjska dhe Ada Bojana. Bar dhe Ulqini janë në 15 km.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 63276323

Emri i pronarit

Ljiljana Z

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën