RENT A CAR

Hotel PerAstra

puplor, Perast bb

Numri i pyetjeve: 1 Vizita: 56249

Numri i pyetjeve: 1 Vizita: 56249

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Hotel Per Astra Boutique ndodhet në një mjedis të mrekullueshëm të qytetit barok të Perastit, ku gjiret e Kotorrit dhe Risanit ndahen në Akatorinë e Gjirit të Kotorrit, që është nën mbrojtjen e UNESCO-s si një vend i trashëgimisë botërore. Qasja në det është poshtë disa pesëdhjetë hapa dhe pastaj 500 metra në plazh shaded nga boars që është ekskluzive për mysafirët tanë. 11 apartamente luksoze me kualitet të lartë me të brendshme të ndryshme që variojnë nga 49 në 107 metra katrorë në madhësi. Ka parking për 15 automjete. Një studio Wellness dhe një palestër janë në dispozicion 24 orë në ditë për përdorimin tuaj. Ju vetëm duhet të rezervoni një kohë kur doni të relaksoheni plotësisht. Pishina në pjesën e përparme të hotelit është gjithashtu në përdorim gjatë muajve të dimrit. Dhe ju mund të shijoni një relaksim të plotë në intimitetin dhe mjedis të sofistikuar të banesës tuaj, të cilin massagers tanë të aftë do të transformojnë në sallonin e masazheve më të bukura. Restoranti Per Astra ju ofron një shans për të shijuar specialitetet e kuzhinierit tonë të klasit të lartë, aftësitë e të cilit mund të provohen në Per Astra. Shijet delikate të ushqimit të zgjedhur me kujdes do të jenë një eksperiencë krejtësisht e këndshme me zgjedhjen tonë të përsosur të verërave në rekomandimin tonë për të bërë një ushqim për të kujtuar.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 100m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën