RENT A CAR

Apartamente Vitić

Bar, 8 Ul.I Bokeljske Brigade, Šušanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1692 Vizita: 69912

Numri i pyetjeve: 1692 Vizita: 69912

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

I marr me qira apartamente në bregun e plazhit Susanjska, ne jemi 100 metra larg detit. Apartamente janë të pajisura me një kuzhinë të veçantë, banjo, tarracë, ajer te kondicionuar, TV. Ne kemi parkim dhe ju keni mundësinë të përdorni internetin. Brenda shtëpisë ka një dyqan. Ne kemi apartamente me kategori të ndryshme: një apartament me dy krevate të përbërë nga dy dhoma (krevat dopio + një), banjo, dhomë që jetojnë me kuzhinë dhe tarracë me pamje nga deti, 2 dhoma me katër shtretër, 4 dhoma treshe dhe dy dhoma me kuzhinë të përbashkët, tarracë të madhe dhe banjo të ndara . Apartamenti ka një hyrje individuale. Çmimi varet nga madhësia e banesës, numri i personave dhe koha në të cilën ndodhet. Ju mund të na kontaktoni përmes Viber-it.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 23 44 48

Emri i pronarit

Anto Vitic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën