RENT A CAR

Dhoma dhe apartamente MË SHUMË

Budva, Dositejeva b.b.

Numri i pyetjeve: 1997 Vizita: 73938

Numri i pyetjeve: 1997 Vizita: 73938

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne jemi të vendosur në qendër të qytetit pranë Posta, stacioni i autobusëve, 5 minuta nga plazhi dhe 10 minuta nga qyteti i vjetër dhe plazh Mogren.Projekti ka lidhje wireless, sallë e bilardos Ne kemi parkim për makinën tuaj dhe 24 orë sigurim. Në katin përdhesë të Villa ne kemi një restorant ku ofrojmë shërbime të bazuara në gjysmë bordi ekskluzivisht për mysafirët e Vila. Apartamente LUX

Vetëm 50 metra nga plazhi ka apartamente të bukura ku mund të kaloni pushimet tuaja me kënaqësi.

Në rrethrrotullim në hotelin 'Aleksandra'. Largësia nga plazhi 50 metra.

Madhësia 120 m2.

Vaskë akustike, ngrohje qendrore, 3 kondicionerë,

telefonat.

TV 30 vite operacion dhe një pjesë e qetë e qytetit.

Zëvendësuar sanduiçe, letër higjienike dhe sapun si në hotel.

Bedding 3-4 ditë. Fotografitë e apartamenteve Lux mund të shihen në këtë faqe nën titullin LUX APARTMENT 1 dhe LUX APARTMENT 2, si dhe në faqet e faqes sonë të internetit. Ne do të bëjmë gjithçka në fuqinë tonë për të bërë qëndrimin tuaj në VILLA tonë të paharrueshme. Shpresojmë që ju do të jeni mysafirët tanë një përshëndetje të mirë nga Budva.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 40 60 90

+382 69 040 855

+382 33 451 771

Emri i pronarit

Marko Zec

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën