RENT A CAR

Apartamente Perovic

Buljarica, Buljarica b.b.

Numri i pyetjeve: 2895 Vizita: 102659

Numri i pyetjeve: 2895 Vizita: 102659

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Nëse jeni një natyrë dhe natyrë e dashuruar kjo është vendi i duhur për ju! Ne mund t'ju ofrojmë orarin e mëposhtëm të apartamenteve: 2/2 + 1; 1/4 + 1 dhe 1/4 + 2. Apartamente tona janë të pajisura plotësisht (internet, TV kabllor, ajer te kondicionuar ...) dhe kanë 15 m2 hapësirë për mysafir! Të gjithë mysafirët tanë mund të përdorin 'eko-xhuxh', që është 150 metra larg shtëpisë, ku mund të përgatitni ushqim dhe të shijoni hijen natyrore të vreshtit. Mirë se vini!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 33 401 592

Emri i pronarit

Radomir Perovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën