RENT A CAR

Apartamente dhe portier KZZ

Canj, Plaza bb Canj

Numri i pyetjeve: 3276 Vizita: 77662

Numri i pyetjeve: 3276 Vizita: 77662

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente "KZZ" ndodhen në shtëpinë e vjetër familjare në Canja, me një sipërfaqe prej 2700m2, në fund të një plazh të gjatë me guralecë, vetëm 5 metra larg detit, të pajisura plotësisht në mënyrë që të plotësojnë nevojat e mysafirëve të të gjitha strukturave. Ne ofrojmë dhoma dhe apartamente. Akomodimi në dhomat është i kushtëzuar nga një gjysmë ose bordin e plotë, ndërsa akomodimi në apartamente nuk e kushtëzon dietën. Guests të vendosur në apartamente mund të zgjedhin, nëse dëshirojnë, të pajtohen ose herë pas here të zgjedhin disa nga ngrëniet e konviktit. Në oborrin e gjërë ka parkim për të gjithë mysafirët, dhe në frontin e oborrit, në pjesën private të plazhit, sunbeds dhe cadra ofrohen pa pagesë për të gjithë mysafirët tanë. Brenda shtëpisë kemi një restorant Konoba-Piceri "KZZ" me një tarracë të bukur të bollshëm në bregdet.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në dyqan: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 440750

38269030522

Emri i pronarit

Zoran i Vesna Zec

Web site: www.apartmani-zec.com

Dërgo kërkesën