RENT A CAR

Apartamente Amfora

Djenovici, Djenovici 85345

Numri i pyetjeve: 1789 Vizita: 73876

Numri i pyetjeve: 1789 Vizita: 73876

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë të vendosura në një pjesë të qetë të qytetit të bukur të biçikletave të Djenovic! Ata janë 150m-250m nga deti dhe plazhi i parë, dyqane, piceri, kafene dhe restorante. Brenda ndërtesës ka një kopsht me Barbecue, për përdorim për të gjithë mysafirët tanë. Parkimi ofrohet në oborrin tonë. Pajisur dhe dekoruar në mënyrë që të qëndrojnë dhe të pushoni në to, ju do të qëndroni në një kujtesë të këndshme! Mirë se vini në ne !!! Në lidhje me Spiro dhe Theodore

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269230299

+38269210220

Emri i pronarit

Spiro Radanovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën