RENT A CAR

Apartamente Braca Vojvodic

Djenovici, Djenovici bb, Đenovići, Montenegro

Numri i pyetjeve: 174 Vizita: 7240

Numri i pyetjeve: 174 Vizita: 7240

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Braca Vojvodic janë të vendosura në kompleksin e vendbanimit norvegjez, pranë Porto Novo në Djenovici. Ata janë 100 metra larg nga deti (në nivelin e detit). Ata janë shumë harmonike dhe apartamente të mobiluara në mënyrë moderne. Ne ofrojmë 2 + 2 apartamente me një dhomë gjumi dhe 4 + 2 apartamente me dy dhoma gjumi. Të gjitha apartamentet kanë ajër të kondicionuar, TV, SAT, makina larëse, dishwashers, tharëse flokësh, hekur. Gjithashtu, çdo apartament është e pajisur me një vend parkimi. Ne gjithashtu sigurojmë një krevat fëmijësh dhe ushqim për fëmijë, nëse është e nevojshme.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 20m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267814735

Emri i pronarit

Gara Vojvodic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 0%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën