RENT A CAR

Apartamente Danilo

Herceg Novi, Brace Grakalica 77

Numri i pyetjeve: 2051 Vizita: 63328

Numri i pyetjeve: 2051 Vizita: 63328

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente Danilo janë plotësisht të modernizuar dhe të pajisur, të vendosura në një fshat të qetë Savina. Rrethinat e bukura familjare, vetëm 20 metra nga një plazh shumë i bukur, pranë kioskit "Pet Danica" që shtrihet përgjatë bregdetit. Ne ofrojme dy apartamente te bollshme prej 60m2, kapaciteti 4 dhe 5 persona. Fotografitë shihni më poshtë, nën "Njësitë e akomodimit".

Apartamente janë të pajisura me: - një kuzhinë me një frigorifer - banjë, - ballkoni / tarracë, - pajisje me prekje, - internet pa tela, etj.

Çmimet në korrik dhe gusht janë sezonale, ndërsa në muajt e tjerë ato janë më të ulëta. >> Ne gjithashtu ofrojmë dy dhoma dopio në një banjo.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 20m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267023090

+382 31348090

Emri i pronarit

Danilo Dabovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën