RENT A CAR

Apartamente STANISIC

Herceg Novi, Topalska 4./Mica Vavica 17.

Numri i pyetjeve: 5135 Vizita: 151555

Numri i pyetjeve: 5135 Vizita: 151555

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Stanišić janë të vendosura në një vend të shkëlqyer në Herceg Novi, në një mjedis të qetë, vetëm 3 minuta më këmbë në shëtitoren V Danica 7 km, e cila shtrihet përgjatë bregdetit, përgjatë të cilit ka restorante, bare dhe një numër plazhe që mund të kënaqin shijen e secilit . Lehtë ecin, në vetëm 10 minuta ju mund të gjeni në Qytetin e Vjetër, dhe në 5 minuta në Igalo. Plazhi Rafaelo, një nga plazhet më të bukura në Herceg Novi, që përfshin një kafe-bar, piceri, restorant dhe një bankë e hipur për anije, është vetëm 100 metra larg apartamenteve. Në afërsi ka fusha tenisi, si dhe mundësia e marrjes me qira të kajakëve, biçikletave, pajisjeve të zhytjes dhe ekskursioneve njëditore me anije në Gjirin e Gjirit të Kotorit, si dhe ekskursioneve tërheqëse aty pranë dhe zonave të banjës.

Ajo ofron strehim të rehatshme me ajër të kondicionuar me të lirë Wi-Fi, një TV LCD me kanale kabllo, kuzhina të pajisura, një banjo dhe një ballkon.

Shumica e apartamenteve kanë pamje të hyrjes në Gjirin e Kotorrit ose në det.

Parkim falas ofrohet në kuadër të objektit për mysafirët me rezervim paraprak të hapësirave të parkimit.

Ne kemi studio të rehatshme me dy shtretër dhe tre krevate, si dhe apartamente me katër shtretër më të mëdhenj që kanë një dhomë gjumi më vete. Të gjitha apartamentet janë njësi të jetesës së pavarur.Për rezervimin e apartamenteve, është e nevojshme të paguhet një paradhënie në shumën prej 30% të çmimit total të qëndrimit.Ne nuk kemi dhoma, vetëm apartamente.Çmimi i banesës varet nga afati dhe gjatësia e qëndrimit, numri i apartamenteve dhe madhësia e banesës, si dhe numri i personave.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara