RENT A CAR

Savina apartamente dhe dhoma

Herceg Novi, I Bokeške 50

Numri i pyetjeve: 2416 Vizita: 57747

Numri i pyetjeve: 2416 Vizita: 57747

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente dhe dhoma janë të vendosura në Savina, poshtë Savinska Dubrava, parku pyjor i qytetit, në një mjedis të mbrojtur nga zhurma e qytetit dhe në të njëjtën kohë 5 minuta më këmbë nga plazhi dhe qendra e qytetit. Ne ofrojmë dhoma të dyfishtë dhe trefishtë, apartament studio dhe dy apartamente të mëdha. Dhomat dhe apartamentet janë me ajër të kondicionuar, kanë TV + satelit, internet wireless, furnizim me ujë të vazhdueshëm dhe shërbime të përditshme të lavanderi. Dhomat janë të dyfishta dhe të trefishtë, me banjo, tarracë dhe frigorifer. Apartament Studio për 2 ose 3 persona është në katin e parë, me dy tarraca dhe një pamje të bukur të hyrjes në gji. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, dy tarraca. Kuzhina është e ndarë, e pajisur me pjatalarëse. Banjo ka një makinë larëse. E projektuar për deri në 5 persona, në nivelin e tokës me pamje nga deti, në një sipërfaqe prej 50 m2. Apartament në bodrum përbëhet nga një dhomë të kombinuar që jetojnë me dhomë ngrënie dhe kuzhinë, dhe një dhomë gjumi më vete. Apartamenti eshte ajri i kondicionuar dhe i pajisur plotesisht. Akomodimi është 45m2 dhe është i përshtatshëm për deri në 5 persona. Përpara banesës ka një kopsht me një tarracë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67253915

Emri i pronarit

Nasta Jovanović

Dërgo kërkesën