RENT A CAR

Apartament PLAVA LAGUNA

Igalo, Ulica Save Ilica br. 23 a

Numri i pyetjeve: 1631 Vizita: 57449

Numri i pyetjeve: 1631 Vizita: 57449

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

REZERVIMET E KALUARA NGA TELEFONI: +382 67 149 826

Apartament luksoz PLAVA LAGUNA është një apartament i pajisur plotësisht për 4 persona, me madhësi 36 m2 dhe ndodhet në Igalo (Herceg Novi) të Malit të Zi, në një vilë të bukur të ndërtuar rishtas nëpër spa. Simo Milosevic (faza e re) ne katin e dyte, ka nje dhome ndenje me kuzhine dhe ngrenje (krevat per dy persona), dhome gjumi me krevat dhe shtepi ne krevat francez sipas nevojes, aneks, banjo me dush, me pamje nga deti dhe Herceg Novi.Eshtë e pajisur me ajer te kondicionuar, radio dhe TV (LCD ekran LED), TV kabllor dhe internet wireless, DVD ... Largësia nga deti rreth 20 metra kontakt Olja +382 67 149 826

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 149 826

Emri i pronarit

Olja

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën