RENT A CAR

Apartamente me fat

Igalo, Obala Nikole Kovacevica 61A

Numri i pyetjeve: 1352 Vizita: 35568

Numri i pyetjeve: 1352 Vizita: 35568

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Lucky janë të vendosura nën institutin Dr.Simo Milosevic (faza II), vetëm 20 metra nga plazhi. Ndërtesa përbëhet nga shtatë apartamente studio, të pajisura me ajer te kondicionuar, TV kabllor, internet, çaj dhe banjo me dush. Apartamente kanë një makinë të plotë. Të gjitha apartamentet kanë një tarracë dhe një hapësirë të lirë parkimi. Depozitë e detyrueshme në rezervim.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267877846

Emri i pronarit

milojevic lazar

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën