RENT A CAR

Apartamente Studio Milivoj

Meljine, 98 Šetalište Pet Danica, Herceg - Novi, Montenegro

Numri i pyetjeve: 279 Vizita: 6587

Numri i pyetjeve: 279 Vizita: 6587

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente tona studio janë të vendosura në bregun e detit, pranë Manastirit Savina, dhe rreth 15 minuta më këmbë në qytetin e vjetër. Të gjitha njësitë e akomodimit janë në katin përdhesë të ndërtesës familjare. Ne kemi tre apartamente me katër krevate dhe një suitë të dyfishtë, secila me hyrje të veçantë, tarracë, banjo të veçantë dhe mini-kuzhinë. Me kërkesë të mysafirëve katër-krevat mund të jetë një apartament me tre krevat. Interneti mund të përdoret përderisa nuk kemi ndërmend të kemi televizorë (për shkak të atmosferës së verës dhe plazheve të bukura nuk nevojiten). Parkimi ofrohet, gjithashtu ka një restorant për rreth 100 metra. Plazhi është publik, por ka një pjesë të caktuar të restorantit të plazhit-bar, ku mund të marrësh me qira një karrige në kuvertë dhe një ombrellë sipas kërkesës.

Ne shpresojmë që ju do të jeni mysafirë këtë verë me ne!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

004915734910356

Emri i pronarit

Milivoj Dabovic

Dërgo kërkesën