RENT A CAR

Apartamente Castelo

Petrovac

Numri i pyetjeve: 1031 Vizita: 31135

Numri i pyetjeve: 1031 Vizita: 31135

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Castello janë të vendosura 350 metra nga plazhi i qytetit.

Që nga dy dhoma gjumi apartamente janë të përshtatshme për të qëndruar dy familje me një fëmijë ose për një familje të madhe.

Tarracë e madhe, hije, sallë për fëmijë dhe të gjitha aksesorët shoqërues për fëmijët bëjnë këto apartamente tërheqëse për një pushim të qetë familjar.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268527420

Emri i pronarit

Tanja Jovanovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën