RENT A CAR

Apartamente Lila Aurea

Petrovac, Obala 17

Numri i pyetjeve: 1877 Vizita: 91064

Numri i pyetjeve: 1877 Vizita: 91064

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Lila Aurea; Petrovac na moru, Mali i Zi.

Apartamente Lila Aurea janë të vendosura në afërsi të plazhit, setalistët, restorantet dhe portet në Petrovac na moru. Të gjitha apartamentet janë ndërtuar rishtas dhe janë të pajisura plotësisht për një qëndrim të këndshëm. Ndërtesa dhe parkimi privat janë nën mbikqyrje konstante, dhe të ftuarit janë në shërbim të qasjes në internet Wi-Fi, ajer te kondicionuar, LCD TV me qasje kabllore në një numër të madh kanalesh televizive vendore dhe të huaja dhe shërbime shtesë.

Karakteristikat e përgjithshme: - Pesë (5) apartamente me sipërfaqe rreth 55m2 me një dhomë gjumi, për një maksimum prej 4 personash, prej të cilave:

• Tre (3) apartamente me një dhomë gjumi, sallon të madh, kuzhinë dhe ngrënie të veçantë, banjo dhe tarracë të madhe (app 15m2); • Dy (2) apartamente me një dhomë gjumi, kuzhinë të veçantë, banjo, me dy tarraca - dalje nga dhoma gjumi dhe dhomen e ndjenjes; - Një (1) apartament me dy dhoma gjumi, rreth 65m2, për një maksimum prej gjashtë (6) personave: • Dy dhoma gjumi të veçanta, kuzhinë të veçantë, banjo, ballkon dhe tarracë; - Dy (2) studio, rreth 30m2, për një maksimum prej dy (2) personash: • Studio me kuzhinë, banjo dhe tarracë; - Një (1) dupleks LUX, rreth 170m², për një maksimum total prej gjashtë (6) personash: • Tre (3) dhoma gjumi, kuzhinë dhe dhomë ngrënie të ndara, dhomen e ndjenjes, sallon shtesë në galeri, dy (2) banjo, WC, katër (4) tarraca (nga maksimumi mbi 35m2). Interneti: Internet Wireless është në dispozicion në të gjitha pjesët e ndërtesës dhe nuk paguhet. Parking: Parking privat është në dispozicion në oborrin e ndërtesës dhe nuk është i ngarkuar. Vendndodhja - distanca: - Plazhi i qytetit Petrovac: 20m - Petrovac, plazh Akull Luc: 500m - Dyqan ushqimor: 30m - Restorante: 15m - Fusha tenisi: 200m - Stacioni i autobusëve: 600m - Aeroporti: Podgorica (45km); Tivat (40km) - Budva: 17km - Rr. Stefan: 10km Në çmim është mësimi: - Pastrimi bazë i banesave çdo 3 ditë - Ndryshimi i shtratit të liri çdo pesë (5) ditë - Ndryshimi i sandboxes çdo tre (3) ditë - Parking privat (pa pagesë) Shërbimet shtesë janë të ngarkuara veçmas : - Larja e rrobave; - Shërbime për pastrimin e apartamenteve në baza ditore.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën