RENT A CAR

APARTAMENTI PEKIC

Sutomore, Cara Lazara 67

Numri i pyetjeve: 2461 Vizita: 97499

Numri i pyetjeve: 2461 Vizita: 97499

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Pekic ndodhet në pjesën më të bukur të Sutomore (afër OS Kekec), vetëm 400 metra larg plazhit kryesor të qytetit, 600 metra nga plazhi Galebova dhe plazhi Maljevik. Villa ka 9 apartamente studio, tre dhoma me katër shtretër dhe gjashtë dhoma të trefishtë. Çdo apartament është e pajisur me një mobilje krejt të re. Çdo apartament studio ka banjo e vet, ajer te kondicionuar, kuzhine dhe tarracë. Kuzhina është e pajisur me një esejg të plotë, pjatë, frigorifer, sobë dhe lavaman me ujë të nxehtë. Vilë është e rrethuar nga një oborr me pamje të bukur, me pamje nga pylli i pishës. Oborri mund të përdoret për pushim dhe zbavitje, vilë ka parkingun e vet.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267512588

Emri i pronarit

Maja Pekic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën