RENT A CAR

Apartamente Abramoviç

Sutomore, Brvačka ulica #3

Numri i pyetjeve: 13765 Vizita: 294548

Numri i pyetjeve: 13765 Vizita: 294548

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Rinovuar plotësisht në 2018, shtëpia ndodhet në Sutomore, 30 metra larg plazhit dhe restoranteve. Të gjitha dhomat me ajër të kondicionuar dhe apartamentet kanë një ballkon dhe TV satelitor me ekran të sheshtë. Apartamentet përfshijnë një aneks kuzhine, dhe të ftuarit që qëndrojnë në dhoma janë të pajisur me kuzhina në korridor. Do njësi përmban banjën e vet me një kabinë dhe tualetin falas. Peshqir dhe liri janë dhënë.WiFi dhe parkimi janë falas për të gjithë mysafirët.Na vizitoni dhe zbuloni vetë!Më shumë në - www.ABRAMOVICSUTOMORE.mePËRSHKRIM :APARTAMENTET FAMILJARE:Apartamentet familjare kanë hyrje të veçantë, dy dhoma të veçanta, kuzhinë të pajisur, banjo, ballkon, kabllo, TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar. Madhësitë rreth 35 metra katrorë. Banesat janë për 3 deri në 4 persona. Në dhomën e gjumit ka një shtrat frengjisht, dhe në dhomën e ndenjes ka dy kolltuqe për shtrirje.1-APARTAMENTET E DHNISH WITHM ME PJESN E VETS:Apartamentet janë të vendosura në katin e 2 dhe 3. Ato përfshijnë një dhomë të gjallë dhe një dhomë gjumi. Në dhomën e gjumit ka një krevat dopio dhe një krevat të vetëm, në dhomën e ndenjes ka një krevat divan. Apartamenti ka kuzhinën e tij, banjë dhe ballkon me pamje nga deti. TV është e vendosur në të dy dhomat. Mbulimi rreth 30m2.DHOMA STANDARD DYT:Shtëpia ka 2 dhoma dyshe standarde në katin 2 dhe 3. Do dhomë ka TV satelitor, minibar, banjo private, ballkon dhe ajër të kondicionuar. Kuzhina e përbashkët për 2 dhoma është e vendosur në korridor.DHOMA SUPERIOR DYT:Shtëpia ka 2 dhoma dyshe superiore në katin 2 dhe 3. Do dhomë ka TV satelitor, minibar, banjo private, ballkon me pamje nga deti dhe ajër të kondicionuar. Kuzhina e përbashkët për 2 dhoma është e vendosur në korridor.STUDIO:Ekziston edhe një studio me katër shtretër në katin e parë. Studio ka një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllo, ajer te kondicionuar, kuzhinë të pajisur, banjo dhe tarracë.Për mysafirët mund të sigurojmë transport nga stacioni i autobusit ose trenit, si dhe nga aeroporti në shtëpinë tonë, ose të organizojmë udhëtime të ndryshme rreth Malit të Zi, qira me varka, etj. Pricemimi për mëngjes është 4 EUR për person.*** Tarifat speciale në maj, qershor dhe shtator ***

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 55 15 22

+38269307044

Emri i pronarit

Apartments Abramovic

Web site: www.abramovicsutomore.me


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën