RENT A CAR

Apartamente Tomoviq

Sutomore, Mirošica 2, Sutomore, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 2377 Vizita: 171212

Numri i pyetjeve: 2377 Vizita: 171212

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë shumë moderne të pajisura me banjo e tyre kuzhinë të ajrit të kondicionuar internet wi fi. Ne mund të ju ofrojmë apartamente me një dhomë gjumi me një krevat francez, një dhomë që jetojnë me një divan qoshe kanate është i përshtatshëm për katër persona plus dy fëmijë. Studio apartament studio me dy krevate, tre shtreter dhe 4 krevate.Villa eshte 15 minuta larg reres ne plazhin e qytetit, ndodhet ne nje pjese te qete te idealit te familjes Sutomore.Ne oborr ndodhet nje parking i madh per mysafiret qe vijne me makine, të cilat mysafirët mund të përdorin Rezerva bëhet duke paguar depozitën në vlerë prej 50 euro, për mysafirët nga Serbia në kundërvlerë dinar.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269283366

+38268530427

Emri i pronarit

Dejan Tomovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën