RENT A CAR

Villa LAKETIC

Sutomore, Save Kovacevica 23

Numri i pyetjeve: 5158 Vizita: 194545

Numri i pyetjeve: 5158 Vizita: 194545

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vilë ndodhet në një vend të qetë, 350 m larg nga plazhi me rërë në Sutomore. Ajo është e rrethuar nga një oborr me landscaped me një larmi të gjerë të luleve dhe vegjetacionit jugor. Të ftuarit në veçanti gëzojnë hijen e ofruar nga hardhi, kivi, mandarina, fiq dhe të dashuruar.

Apartamente janë të reja, me cilësi të brendshme të lartë, pajisje moderne të importuara, pllaka dhe mallra sanitare, të cilat i vendosin në një kategori shtesë. Ato janë të vendosura në katin e 2-të dhe të 3-të. Ato janë të pajisura si: - një apartament dhomë gjumi 2 + 0 me krevat francez, banjo me dush dhe WC, tarracë, me ajër të kondicionuar. - 2 dhoma apartamente 4 + 1: 1 dhomë me krevat dopio dhe tarracë, 1 dhomë me dy shtretër (+ 1 shtesë) dhe tarracë, banjo me dush dhe WC, me ajër të kondicionuar. - apartamente me dy dhoma 5 + 1: 1 dhomë me krevat dopio dhe tarracë, 1 dhomë me dy shtretër (+ 1 shtesë) dhe tarracë, 1 dhomë të vogël me krevat divan, banjo me dush dhe banjë, me ajër të kondicionuar. Ka gjithashtu 8 dhoma me objekte të përbashkëta banjo. Diellit janë të bollshme dhe janë të pajisura me 2 ose 3 shtretër, dhe një tarracë të gjerë me pamje nga kopshti ose panorama e Sutomore. Dhomat përdorin 4 komunitete në banjo me vaske dhe dush. Vilë ka një kuzhinë verore prej 50 m2 dhe një kopsht me tavolina në hijen e vreshtit dhe plantacioneve të kivirave, ku mund të shijoni një shumëllojshmëri të gjerë të pijeve sipas zgjedhjes dhe dëshirës.

Vilë ndodhet në qendër të qytetit qendror të Sutomore. Pra, të gjitha ambientet komunale janë në afërsi të tij: - 200 m pas - Qendra Shëndetësore 150 m - 50 m Shkolla - Restorant 30 m - Dragstor në 10 m - Stacioni Hekurudhor 500 m - Deti në 350 m Vilë ka: - Ngrohje diellore - 4 numra telefoni - Energjia elektrike me tre faza - Furnizim i përhershëm me ujë - Rrugë dhe aksesorë të asvalizuar - Hapësira parkimi - Tavolina dhe dhoma frigoriferike - Dyqan dhuratë - Përdorimi i kuzhinës verore - Oborri i gjërë - Ftohtë nën leh dhe kivi

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38163231727

+38163316304

Emri i pronarit

Laketic

Web site: www.vilalaketic.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën