RENT A CAR

Apartamente Sorelle

ngushëllim, Utjeha

Numri i pyetjeve: 377 Vizita: 14539

Numri i pyetjeve: 377 Vizita: 14539

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente ndodhen 50m nga plazhi, plazhi kryesor është 150m. Ka parkim në oborr, Barbecue, wi-fi dhe është i përshtatshëm për fëmijët.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69407630

Emri i pronarit

Seky Kalamperovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën