RENT A CAR

Apartamente Martinoviq

Bar, Susanj

Numri i pyetjeve: 931 Vizita: 18017

Numri i pyetjeve: 931 Vizita: 18017

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

I marr me qira apartamente në pjesën më të bukur të Susnjës (Bar) 70m nga plazhi. Apartamente janë nga 23m2 - 75m2 për 2-7-8 persona. Të gjitha apartamentet janë me ajër të kondicionuar, kanë një banjo, kuzhinë, internet dhe një tarracë private. Hapësira parkimi e siguruar.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 80m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269668468

Emri i pronarit

Djordje Martinovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 0%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën