RENT A CAR

Apartament Mijëvjeçarit

Budva, Filipa Kovacevica 10

Numri i pyetjeve: 497 Vizita: 27140

Numri i pyetjeve: 497 Vizita: 27140

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Një apartament me dy dhoma gjumi, në katin e parë, ka 2 kondicionerë, 2 TV plazma, TV kabllor, wifi, hi-fi, makina masazh, pjatalarëse dhe pjatalarëse, kuzhinë të pajisur plotësisht me pjatalarëse.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267251432

+382 67333300

Emri i pronarit

Vesko Savicevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën