RENT A CAR

VILA MARIS

Petrovac, Brezine BB

Numri i pyetjeve: 5547 Vizita: 119610

Numri i pyetjeve: 5547 Vizita: 119610

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila Maris është një ndërtesë moderne apartamentesh, e ndërtuar në vitin 2008 në një mjedis të këndshëm të gjelbërimit mesdhetar. Për shkak të mjedisit paqësor, si dhe afërsisë me plazhet e Petrovac, është vendi i duhur për pushimet tuaja. Plazhi kryesor është 100m, Lučice 250m, dyqan 10m, restoranti më i afërt është 100m. Vilë përbëhet nga apartamente të pajisura me kompetenca të strukturave të ndryshme, kujdesi i së cilës merret me kujdesin e dy vajzave të punësuar në baza ditore. Hapësira parkimi ofrohet për të gjithë mysafirët e banesës. Çdo apartament ka: ajer te kondicionuar TV me sinjal kabllor tarracë të veçantë të pajisur kuzhinë lavaman banjë tualet internet
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 836 666

Emri i pronarit

Luka Sudjic

Dërgo kërkesën