RENT A CAR

Apartamente MARKOVIĆ

Bar, Susanj- Jugoslovenska 94

Numri i pyetjeve: 547 Vizita: 51727

Numri i pyetjeve: 547 Vizita: 51727

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

ISLAND OF APARTMENTS në Bar, Susanj pranë detit, rreth 300m nga plazhi, 4-5 minuta rërë, me parkim të siguruar për automjetin në oborrin e shtëpisë. Apartamente janë të trefishtë dhe katër-krevat.

Dhomat: një dhomë e pajisur me tre shtretër, televizor, frigorifer, ajer te kondicionuar, dollap rresht.

SQUARE: dy dhoma të bashkangjitura, në pjesën gjumi të krevatit francez dhe dy të vetme, në dhomën e ndenjes së divanit, nëse është e nevojshme, televizor, frigorifer, ajër të kondicionuar. Komuniteti i cili për këto dy apartamente është një kuzhinë verore në një tarracë prej 12m2. Air conditioning.

TELEFONI PËR REZERVIM: +38269034304, +38267289567, 0038230350155. MIRESEVINI.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69034304

Emri i pronarit

Nedjeljko Markovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën