RENT A CAR

Apartamente të Amy

Bar, Šušanj, 19/A

Numri i pyetjeve: 276 Vizita: 12725

Numri i pyetjeve: 276 Vizita: 12725

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Të nderuar vizitorë, Mirë se vini në apartamentin tonë të rehatshëm, me një dhomë gjumi që ju ofron një vend të qetë që është i izoluar nga zhurma në rrugë. Apartament Amijova ndodhet në Susanj, në komunën e Barit, 27 km nga Budva. Podgorica është 39 km larg Wi-fi dhe parking privat janë në dispozicion dhe të lirë. Mysafir ka qasje në një krevat dopio dhe një krevat të vetëm (një krevat të vetëm) në dhomë gjumi, një divan në dhomë gjallë, një kuzhinë me një thotë dolli dhe një aparat kafeje, tharëse flokësh, wi-fi falas, parkim falas. Apartamenti ka një tarracë dhe një kopsht. Air conditioning. Pets janë të mirëseardhura. Ndërveprimi me mysafirët - Kur të arrini, ju do të merrni të gjithë informacionin e nevojshëm për apartamentin, lagjen dhe qytetin. Sidoqoftë, gjithmonë mund të më kontaktoni lirisht në çdo kohë nëse keni nevojë për informata shtesë ose asistencë. Unë jam këtu për t'ju ndihmuar në asnjë mënyrë. Transporti nga stacioni i autobusit dhe trenit është i lirë. Transporti nga aeroporti mund të organizohet sipas kërkesës suaj. Pronari është gjithashtu i gatshëm t'ju tregojë qytetin dhe t'ju ndihmojë të zbuloni bukuritë e fshehura të qytetit të Barit.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 5m

Në restorant: 350m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268003388

Emri i pronarit

Aleksandar Mijovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën