RENT A CAR

Apartamente Ilinka

Budva, Lazi bb

Numri i pyetjeve: 1511 Vizita: 124497

Numri i pyetjeve: 1511 Vizita: 124497

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Ilinka ofrojnë një apartamente të dyfishtë dhe dy katër krevat, me dhomë të veçantë gjumi, sallon, dhomë ngrënie dhe tarracë të madhe me pamje nga deti. E pajisur me ajer te kondicionuar, TV dhe internet. Apartamente janë në shtëpi familjare, e cila ka një oborr të madh, Barbecue kopsht, ujë me ujë dhe hapësira parkimi.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 950m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 400m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 031 423

Emri i pronarit

Vesna Rajkovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën