RENT A CAR

Apartamente dhe dhoma Mary

Budva, Budva

Numri i pyetjeve: 1813 Vizita: 44533

Numri i pyetjeve: 1813 Vizita: 44533

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Maria janë të vendosura në pjesën qendrore të Budvës, në bulevardin e hotelit Slovenska Plaza, vetëm 4-5 minuta më këmbë në plazh. Çdo njësi akomodimi është me ajër të kondicionuar dhe përfshin TV, parking, kuzhinë dhe internet, kuzhinë verore,

Pranë apartamenteve të Marisë gjenden tregje të shumta, restorante, parqe, fusha tenisi, fusha golfi.

Apartamente Maria janë të lidhura mirë me trafikun dhe shtigjet e rërës kështu që ju jeni 10 minuta më këmbë larg

në çdo anë të qytetit, dhe me makinë ose me transport qytetin për 4-5 minuta në plazh Becica, plazh Jaz, ...

Bëjmë transferimet e mysafirëve nga aeroporti, stacionet hekurudhore dhe mundësia e shërbimeve të konviktit.

Ekipet tuaja janë atje për t'ju takuar, t'ju japin një këshillë të mirë dhe sugjeroni çfarë ju duhet për të vizituar.

Ne mund të ofrojmë mysafirëve me qira një makinë, varkë dhe anije me qira me ose pa kapiten.

Mirë se vini në ne!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 200m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267389651

+382 33453987

+38267211281

Emri i pronarit

Milos Kralj

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën