RENT A CAR

Apartamente Saveljaic

Canj, Canj

Numri i pyetjeve: 1579 Vizita: 132338

Numri i pyetjeve: 1579 Vizita: 132338

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Çmimi i goditur deri më 10 korrik dhe shtator Transferimi i lirë nga stacioni i autobusëve / hekurudhave në apartament dhe mbrapa Numri i Viberit +382 69 730 856 (në dispozicion nga ora 8h deri në 22h) Ne ofrojmë apartamente me tre krevate dhe katër krevate.

Katërfishtë - 2 klikime - krevat dopio me gjemba

Tre krevat - krevat divan + krevat divan

Të gjitha apartamentet kanë: mini kuzhinë, ajer te kondicionuar, TV, banjo, internet, ballkon, parkim me kusht. Guests mund të përdorni: vuaj, tharëse flokësh, hekur, fshesë me korrent dhe sende të tjera higjienike.

Në frontin e shtëpisë ka një oborr të madh ku fëmijët mund të luajnë në mënyrë të sigurtë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 730 856

+382 30 311 891

Emri i pronarit

Ljiljana Saveljić

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën