RENT A CAR

Kompleksi turistik FANFANI

Djenovici, Djenovici bb

Numri i pyetjeve: 2293 Vizita: 116722

Numri i pyetjeve: 2293 Vizita: 116722

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Në rrethinat mesdhetare të Gjirit të Boka Kotorskës, vetëm 20 km me makinë nga Aeroporti Tivat dhe 35 km nga Aeroporti Cilipi (Kroaci), në enovici, pak kilometra nga qyteti kopsht në Herceg Novi, pranë buzës së detit në kompleksi turistik Fanfani me Hotel ïšMilenaïš dhe bungalot. Kjo kompani unike familjare, e përhapur mbi 6000 metra katrorë, u ofron mysafirëve të saj një frymë dhe shërbim mesdhetar në hotelin e saj 8 dhoma gjumi ïšMilenaïš, 14 apartamente në studio si bungalot, restorant me kopshtin veror dhe drejt në plazh të pajisur plotësisht të pajisur. Kompleksi turistik ÅšFanfaniïš ofron strehim në bungalot dhe dhoma të kategorisë I. Hoteli është i vendosur në qendër të qytetit, në qendër të qytetit, në qendër të qytetit. Si një shtesë, dhomat kanë një tarracë të përbashkët me sunbeds, cadra dhe grupe kopsht. Dhomat janë në dispozicion në tre ose katër shtretër, dhe secili ka një pamje të përsosur të plazhit. Bungalot janë të vendosura vetëm 10 metra nga plazhi, dhe janë të rrethuar nga kopshte shumëngjyrëshe. Secili ka një qasje të drejtpërdrejtë në restorant, dhe është e pajisur me një krevat dopio dhe një shtrat shtesë, ajër të kondicionuar, televizor, mini bar dhe një banjo me pajisje të plotë. Çdo shtëpi njëkatëshe gjithashtu ka një hyrje të veçantë, një verandë me një kopsht, një banjo dhe një aneks kuzhine. Për të gjithë mysafirët, ne kemi në dispozicion vende parkimi, një vend në plazh dhe internet wireless. Restoranti i hotelit është në katin përdhesë dhe është i hapur për mysafirët gjatë gjithë vitit. Ofron një gamë të gjerë të enëve kombëtare, enëve të peshkut dhe Barbecue, dhe si shumë interesante, ne rekomandojmë peshkun e zgjedhur direkt nga rezervuari i peshkut tonë. Përpara kompleksit të tërë, ka një plazh të bukur me rërë, me të gjitha pajisjet e plazhit dhe një program për fëmijë të veçantë Chicco për të argëtuar mysafirët tanë më të vegjël. Për të gjithë mysafirët tanë ne kemi ofruar hapësirë në plazh, me një ombrellë dielli dhe dy shtretër, për njësi akomodimi. Përveç gjithë kësaj, kompleksi ynë ka një koleg për jahte që peshojnë deri në 100 ton. Ardhja e jahteve është e rregulluar me menaxhim kompleks. Përveç shërbimeve dhe aktiviteteve standarde, kompleksi ynë organizon lloje të ndryshme të ngjarjeve (ditëlindje, dreka biznesi, dasma, partitë koktej ...). Ekziston gjithashtu një mundësi, varësisht nga interesimi i mysafirëve për organizimin e udhëtimeve në terren me anije, piknikë peshkimi, udhëtime në terren në Ostrog dhe Dubrovnik nga van luksoze dhe dhënia me qira e jahteve për udhëtime shtatë ditë përgjatë bregdetit.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 676103

Emri i pronarit

Tourist complex Fanfani

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën