RENT A CAR

Apartamente Borozan

Igalo, Sarajevska 67

Numri i pyetjeve: 2525 Vizita: 85879

Numri i pyetjeve: 2525 Vizita: 85879

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Borozan, Igalo, -A shtëpi familjare Borozan ndodhet në Igalo, njëqind metra nga qendra pas TC Solemar.Ato ofrojnë apartamente moderne të pajisura me strehim të rehatshëm dhe cilësor. - Vendndodhja tërheqëse, objektet hotelierike, plazhet dhe pajisjet e tjera aty pranë. - Janë ofruar tre apartamente (dy katër krevate dhe një krevat me pesë krevate, me mundësinë e krevat shtesë). - Të gjitha apartamentet në katin përdhesë u rinovuan tërësisht në korrik 2011, me mobilje të reja dhe inventarë të tjerë. Apartamente janë të pajisura me kondicionerë, pjatalarëse dhe tharëse, kabllo, internet wireless, parkim, oborr i madh në gjelbërim dhe një tarracë e madhe në hijen e kivi, e cila është gjithashtu në dispozicion për mysafirët, ofrojnë mundësi të gëzimit të plotë

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 115939

+38231332227

Emri i pronarit

Vesna Borozan


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën