RENT A CAR

Apartamente MILLOSHEVIQI

Kumbor, Kumbor28

Numri i pyetjeve: 2409 Vizita: 89454

Numri i pyetjeve: 2409 Vizita: 89454

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente në Kumbor në breg të detit, katër-bedded me plazhin e tij dhe kopsht, e cila është e mbuluar me bimësi të dendur mesdhetare, e cila e bën atë një hije të jashtëzakonshme natyrore. Apartamentet janë katër-bedded plotësisht të pajisura me tarraca në det, ajër të kondicionuar. Në kopsht kemi një klub të vendosur për pushim, në pjesën e plazhit të kuvertës së diellit.Ne organizojmë programe të ndryshme: udhëtime varkë ose varkë me motor, zhytje, kajak me dy vende, biçikletë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 4000m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

38268518303

Emri i pronarit

Ivana Milosevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën