RENT A CAR

APARTAMENTET KOPITOVIQ

Petrovac, STUPOVI BB

Numri i pyetjeve: 2957 Vizita: 78503

Numri i pyetjeve: 2957 Vizita: 78503

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Kopitovic janë të vendosura në një pjesë të qetë të Petrovac, afër plazhit të qytetit (rreth 270m larg) dhe ende larg zhurmës dhe guzve. Kuca është e vendosur në një oborr të rregulluar në hijen e fikut dhe hardhive. Ne ofrojmë:

1. STUDIO TRI STUDIO ne nje oborr prej rreth 25 m2, me zonen e kuzhines, ajer te kondicionuar, wifi, TV kabllor.

2. APARTAMENTI TRE LARTA ne oborr, rreth 25 m², me nje kuzhine te vecante, banjo te re, ajer te kondicionuar, wifi, TV kabllor.

3. APARTAMENT DYFISHTE me nje dhome gjumi, te pajisur plotesisht, ideale per çiftet.

4. APARTAMENT PËR PERSONAT PET në katin e parë, dy dhoma gjumi, me një kuzhinë të madhe, tarracë prej 23 m². Apartament është ajër të kondicionuar, wifi, TV kabllor. Rinovuar plotësisht, shkëlqyer.

5. APARTAMENT PËR FAMILJE PET në katin e dytë, dy dhoma gjumi, me kuzhinë të madhe, tarraca. Apartament është ajër të kondicionuar, wifi, TV kabllor. Rinovuar plotësisht, shkëlqyer

6. STUDIO NË POTKROVLJU PËR 2-4 PERSONA, me ajër të kondicionuar, wifi, kuzhinë, shumë interesante për të rinjtë.

Mundësia e transportit nga aeroporti!

Hapësira parkimi! Dos edhe ju!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269576033

+381641725601

Emri i pronarit

Dragan i Aleksandar Kopitovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën