RENT A CAR

Apartament Dragan

Petrovac

Numri i pyetjeve: 735 Vizita: 27532

Numri i pyetjeve: 735 Vizita: 27532

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

REJA NË OFERTË - Apartament Delux në Petrovac

Apartament 50m2 në një pjesë të qetë të Petrovac, i rrethuar me pyje pishe. Në katin e parë me një tarracë të madhe dhe oborr. Dhome ndenje me krevat divan. Dhome gjumi - krevat dopio, krevat teke me krevat shtesë për fëmijë të përshtatshëm për vizatim. Kit është e pajisur (makinë për masazh, pjatalarëse, kondicioner, internet wireless, TV kabllor) si dhe të gjitha pajisjet shtëpiake. Vend parkimi pa ndalesë. Largësia nga plazhi 300 m.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269521707

+38269032756

Emri i pronarit

Dragan

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën