RENT A CAR

Apartamente Miljenoviç

Prcanj, P23, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1576 Vizita: 63870

Numri i pyetjeve: 1576 Vizita: 63870

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente tona janë ideale për paqe dhe relaksim. Ata janë të vendosura në një pjesë të qetë të Boka Kotorska pranë hotelit Vrmac (Markov rt). Në afërsi të menjëhershme ka një ideal të madh dhe të gjatë plazhi për familjet me fëmijë dhe çifte të rinj, ku ka një bar në plazh, restorante dhe objekte të ndryshme interesante. Kemi apartamente të dyfishta, të trefishta dhe katërfishta. Madhësia e banesës varion nga 30 në 43 m2. Çdo apartament përmban si vijon: Kuzhina me enët e nevojshme Air conditioning IntenetWIFI Makinë larëse TV plazma Vaskë dielli Tharëse flokësh Kabllor Mundësia e përdorimit të Barbecue Çdo aprtman ka taras e vet. Ejani dhe shikoni për veten mikpritjen tonë. Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 604 072

0038269674060

Emri i pronarit

Mladen Miljenovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën