RENT A CAR

Vilë Milena

Prcanj

Numri i pyetjeve: 473 Vizita: 71479

Numri i pyetjeve: 473 Vizita: 71479

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

I marr me qira të gjithë vilën në Prcanj, jo larg Kotorrit. Ajo ka dy dhoma treshe, një banjo, një kuzhinë, një dhomë ngrënie dhe një dhomë të gjallë. TV, TV dhe parking janë dhënë. Tarracë të mbuluar dhe oborr të mbyllur. Prcanj ka qenë i njohur për vite me radhë si spital bronkiti dhe spitali pikërisht për shkak të pozicionit të posaçëm ku hasen klimata klimatike dhe klimatike.Ndalohet gjithashtu se Petar I Petrovic Njegos, i cili ka ndërtuar një shtëpi për vete, ka ndërtuar një shtëpi për veten e tij.Në bregun e këtij vendi të qetë dhe simpatik ju do të takoheni me pallatet e kapitenit të vjetër dhe me gurët e gurëve ku mund të notoni dhe të bini dielli.Në 150m nga vilë tonë ka një plazh të vogël me rërë dhe një bar të plazhit.Ka gjithashtu 2 restorante ku mund të shijoni specialitete të detit në bregdet. është 4 km nga vilë tonë dhe një vend që ju nuk mund të humbasë për të shkuar nga. Marrja me qira një vilë nga 40 në 60 euro në ditë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267254190

+38267250521

Emri i pronarit

Danilo Uskokovic

Dërgo kërkesën