RENT A CAR

Apartamente Klisuric

Rafailovici, Paštrovska 16

Numri i pyetjeve: 3992 Vizita: 83459

Numri i pyetjeve: 3992 Vizita: 83459

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente ekskluzive Klisurić ofrojnë strehim në studio dhe apartamente të mëdha. Apartamente janë të pajisura me: shtretër frëngjisht, kuzhinë, frigoriferë, TV kabllor, banjo të ndara dhe tarraca të veçanta. Të gjitha apartamentet kanë ajër të kondicionuar.

Dy apartamente të trefishtë kanë një dhomë gjumi të veçantë, si dhe një apartament katër-krevat.

Ne ofrojmë dy apartamente me dy dhoma gjumi të rehatshme për pesë të rritur.

Të gjitha apartamentet janë të pajisura me banjo (dush), një kuzhinë të veçantë dhe një tarracë të rehatshme. TV kabllor dhe internet janë në dispozicion 24 orë!

Vilë është e rrethuar nga një oborr me një bimësi të ndryshme mesdhetare. Pamja nga pjesa më e madhe e tarracave të gjera është në oborrin e gjelbëruar, pjesën e vjetër të Rafailovicit ose në jug të detit, ku tarraca mbillen me bogumila në lule dhe fiq.

Villa Klisurić ndodhet në qendër të Rafailovica, në afërsi të dyqaneve, kafene dhe restorante. Është vetëm 50 metra nga plazhi dhe shëtitorja kryesore.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381637011131

0038233471042

Emri i pronarit

Dragana & Biljana Klisuric


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën