RENT A CAR

Apartamente Djulija

Sutomore, Brca bb

Numri i pyetjeve: 6688 Vizita: 160121

Numri i pyetjeve: 6688 Vizita: 160121

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vendndodhja atraktive pranë plazhit dhe shëtitores së restorantit. Komplot i gjërë me shumë gjelbërim, parking për mysafirët, Barbecue dhe tarracë të madhe. Apartamente te bollshme, me conditioners me ajër të kondicionuar, dhe TV kabllor Dhoma te bollshme me banjo të ndara dhe të përbashkët dhe kuzhinë. Internet 24 orë nga sistemi pa tel.

Ne ofrojmë transferta aeroportesh dhe ekskursione. Zbritje Vanseason (maj, qershor, shtator).

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67333028

+38230373028

0038267333028 VIBER

Emri i pronarit

Bato Prconjic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën