RENT A CAR

Apartamente Todorovic

Sutomore, Vuka Karadzica lamela G

Numri i pyetjeve: 1500 Vizita: 28254

Numri i pyetjeve: 1500 Vizita: 28254

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartament portokalli nr.1 - dhome ndenje me pamje nga deti, dhoma gjumi, kuzhine, banjo dhe verande te madhe, te gjitha te pajisura plotesisht. Ajo mund të strehojë 5 persona. Përjetoni momentet më të bukura të pushimeve tuaja në një ambient shumë të këndshëm me pamje nga deti dhe samiti! Apartament jeshil nr.2 - dhome ndenje, dhoma gjumi, kuzhine dhe banjo, tarracë me pamje nga deti. Ajo mund të strehojë 4 persona. Dy apartamente studio 3 dhe 4 prej 40m2 dhe 35m2, të reja, të pajisura më tepër, 4 shtretër secila, të ajrit të kondicionuar, me një tarracë të madhe. Parkimi i siguruar. Në afërsi të zyrave postare, qendrave shëndetësore, farmacive, dyqaneve, shtyllave ... Për më shumë informacion dhe pyetje, ju lutemi na kontaktoni me e-mail, numrin e telefonit ose kutinë në hyrje :)
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267815650

Emri i pronarit

Boro Todorovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën