RENT A CAR

APARTAMENTET LAKICEVIC

Tivat, Private Home, Bjelila 85323, Montenegro

Numri i pyetjeve: 174 Vizita: 10965

Numri i pyetjeve: 174 Vizita: 10965

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ndërtesa është e vendosur në një fshat të qetë peshkimi Bjelila.Ideal vend për paqe, qetësi dhe relaksim. Shumica e apartamenteve kanë një pamje të bukur të detit. Brenda ndërtesës gjendet një restorant "Porto Bjelila", i cili gjithmonë ofron specialitete të freskëta të peshkut dhe ushqim deti.

Familja jonë ka qenë e peshkimit, natën dhe ditën, për shumë vite. Për ata që duan peshkimin, ata janë në gjendje të mbajnë peshkimin me sturgeonët, peshkimin me rrush, peshkimin e përditshëm gjatë natës me peshkatarët (dritat e mëdha) dhe rrjetin. Oferta e re është peshkimi tërheqës për tonen në det të hapur.

Bjelila karakterizohet nga një breg i bukur, gjiret e panumërta, shtëpitë prej guri dhe taverna duke bërë një ambient unik. Prandaj, vendi ka tërhequr gjithmonë artistë që kanë kërkuar frymëzimin e tyre këtu. Në Bjelila ka një burim të ujit të freskët - Frutak, për shkak të të cilit në të kaluarën njerëzit nga vende të tjera erdhën për të larë dhe për të justifikuar - "të bardhë" dhe pëlhura, dhe kështu emrin Bjelila.

Dyqani ushqimor është 1 km larg, dhe një treg frutash të freskëta është 1,5 km larg.

Kursi i golfit është 2 km nga banesat, dhe qendra e zhytjes është 6 km larg. Pronarët do të jenë të lumtur të organizojnë udhëtime me anijet e tyre në Shpella e Vogël dhe Boka Kotorska.

Autobusët lokal janë në këmbë para ndërtesës. Stacioni kryesor i autobusëve dhe trageteve në Tivat janë rreth 10 km larg. Aeroporti i Tivat është gjithashtu 10 km larg. Budva është 25 km larg dhe Kotor është 11 km larg.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 12000m

Në plazh: 70m

Në dyqan: 1000m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269146142

+38269825823

+38269404220

Emri i pronarit

MIHAILO LAKIČEVIC


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën