RENT A CAR

Apartamente D & D

Ujërat e mira

Numri i pyetjeve: 3707 Vizita: 92315

Numri i pyetjeve: 3707 Vizita: 92315

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

D & D Apartments është një objekt turistik i vendosur në Plaza Big Pike, vetëm 20 metra larg plazhit. Ajo u ofron miqve të saj një ambient të këndshëm dhe një mundësi të shkëlqyer për pushime. Në objektin e saj, D & D Apartments përmban 10 apartamente me aranzhime të ndryshme: dyshe, trefishtë dhe katër shtretër. Çdo apartament ka: mini kuzhinë, banjo, TV, ajer te kondicionuar, wifi dhe tarracë me pamje të bukur nga deti. Objekti gjithashtu ka dhoma të dyfishtë, trefishtë dhe katër-krevat me një çmim më të ulët, i cili gjithashtu përmban një banjo të veçantë, por me përdorimin e kuzhinës së përbashkët. Të ftuarit janë të pajisur edhe me parking, i cili është i rrethuar dhe i cili ka për qëllim vetëm për mysafirët e shtëpisë sonë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69320789

Emri i pronarit

Dado Dragovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën