RENT A CAR

Apartamente Dobra voda

Ujërat e mira, ulica 76 bb dobra voda bar

Numri i pyetjeve: 3434 Vizita: 113208

Numri i pyetjeve: 3434 Vizita: 113208

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

ne marrim me qira apartamente në një rërë të madhe në një vend shumë të bukur për një pushim familjar 20 metra nga deti dhe 100 metra nga plazhi çdo apartament ka një dhomë gjallë dhomë gjumi kuzhinë dhomë gjumi dhe tarracë me pamje nga deti dhe parkim makinash

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67610444

Emri i pronarit

Markovic Esad

Dërgo kërkesën