RENT A CAR

Apartamente Armini

Ulqini, 380 Rr. 28 Dhjetori, Ulcinj 85360, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 52 Vizita: 4344

Numri i pyetjeve: 52 Vizita: 4344

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente Armini janë të vendosura 1 km nga qendra e Ulqinit. Ato ofrojnë një kopsht dhe një tarracë. Ndërtesa është 2,7 km larg nga Plazhi i Madh. Free Wi-Fi dhe parkim falas në vend janë në dispozicion për mysafirët.Njësitë e akomodimit me ajër të kondicionuar janë të pajisura me një TV me kanale kabllo. Disa njësi kanë një zonë ngrënie dhe / ose ballkon. Të gjitha njësitë e akomodimit të shfaqë një banjo private me tharëse flokësh. Bedding është dhënë.Dyqani më i afërt ushqimor dhe restoranti mund të gjenden 150 metra larg pronës.Apartamente Armini janë të vendosura 2.5 km nga Qytetin e Vjetër në Ulqin.Stacioni i autobusëve kryesor është 750 metra larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Podgoricës, 65 km nga banesat Armini.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 2000m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269461601

Emri i pronarit

astrit alovic

Web site: www.apartmentsarmini.com

Dërgo kërkesën