RENT A CAR

Apartamente Casa Pineta

Ulqini

Numri i pyetjeve: 323 Vizita: 13252

Numri i pyetjeve: 323 Vizita: 13252

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Casa Pineta ndodhet pranë pyllit me pisha, 10-15 min. nga plazhet shkëmbore dhe ranore dhe Qytetin e Vjetër. Casa Pineta ju ofron apartamente në studio me një tarracë me pamje nga deti. Ka parking privat, dhoma me kuzhinë, banjo, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe wi-fi falas.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

030423295

Emri i pronarit

Sabina Dervisi

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën