RENT A CAR

Apartamente Rozela

Ulqini, Steva Đakonovića Čiče, Ulcinj 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 101 Vizita: 11570

Numri i pyetjeve: 101 Vizita: 11570

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Rozela ofrojnë një vend që ofron pamje panoramike të detit dhe njësitë e akomodimit me ajër të kondicionuar me pa Wi-Fi. Ata janë të vendosur 15 minuta më këmbë nga plazhi me rërë dhe 2 km nga qyteti i vjetër në Ulqin.

Të gjitha njësitë e akomodimit të shfaqë një ballkon apo tarracë të mobiluar dhe një TV të sheshtë. Çdo apartament ka një dhomë të gjallë dhe një aneks kuzhine me zonën e ngrënies. Njësitë e akomodimit të përfshijë një banjo private me dush dhe peshqir.

Në qendër të Ulqinit do të gjeni objekte të ndryshme hotelierike dhe një treg të madh me një përzgjedhje të gjerë të pemëve dhe perimeve në shtëpi. Big Beach popullor është 3 km larg.

Aeroporti i Tivat është 85 km larg. Parkimi brenda ndërtesës mund të përdoret pa pagesë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1300m

Në plazh: 700m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269656514

Emri i pronarit

Jochen Koch

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën