RENT A CAR

VILLA NASER-VJETRA QYTETI

Ulqini, STARI GRAD

Numri i pyetjeve: 1549 Vizita: 69630

Numri i pyetjeve: 1549 Vizita: 69630

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Mirë se vini në banesën "VILA NASER", e vendosur në një rrugë të qetë në qytetin e vjetër të Ulqinit. Qyteti i vjetër është një vend shumë interesant për një pushim të vërtetë. Shtëpia përbëhet nga gjashtë apartamente, në katin e parë ka një tarracë të madhe prej 100m2, me tavolina me pamje panoramike të detit, mund të shijoni muzgun dhe ambientin romantik. Në katin e parë ka një dhomë të gjallë dhe kuzhinë të pajisur plotësisht, sobë elektrike dhe me gaz, frigorifer, frigorifer, pjatalarëse, kazan elektrike dhe të gjitha pajisjet e nevojshme. Në tarracë, ne ofrojmë një mëngjes prej 3-5 euro, dhe një darkë prej 10-15 euro ku përgatiten peshq të freskët, kallamar, cocci dhe peshk. Unë jam një peshkatar, kështu që po gjuaj peshk të freskët deti. Në katin e dytë janë dy apartamente 3 + 2, me një banjo dhe pamje nga deti. E treta ka një krevat dopio, banjo në dhomë dhe ajer te kondicionuar. Në katin e tretë janë dy dhoma 2 + 2 ku ka dy divane të mëdha dhe një derë rrëshqitëse midis dhomave nëse keni nevojë për të ndarë këtë hapësirë, keni një banjo, një tifoz. Dhomat e tretë kanë një krevat dopio + 1 krevat, banjo me dush, dollap, tavolinë dhe ajër të kondicionuar. Apartamentet kanë pamje nga deti dhe mund të dalin në ballkon. Për mysafirët tanë ne organizojmë dhe bëjmë FISHPICKNIK sepse kemi anijen tonë për 11 + 1 persona. Në Qytetin e Vjetër mund të lundroni nëpër rrugët e ngushta dhe ka një muze 50 metra larg shtëpisë. Në ngritje ka një gur plazh LIMAN ku ju mund të arrijnë në 7 minuta në këmbë, si dhe në plazhin me rërë MALA PLAZA. Qiramarrësi gjithashtu paguan një taksë lokale të qëndrimit, që është 1 euro për turist për më shumë se 7 vjet.

Nuk është një TV në tarracë ngrënie, kështu që mysafirët mund të shikojnë ndeshjet ose programin në diskrecionin e tyre.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267334929

Emri i pronarit

Naser, Azra Busatlic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën