RENT A CAR

Villa Blue Heaven

ngushëllim, Unnamed Road, 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 75 Vizita: 3255

Numri i pyetjeve: 75 Vizita: 3255

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Blue Heaven ndodhet në Krša, 12 km nga Qytetin e Vjetër të Ulqinit. Ajo ofron një kopsht, dhoma jo duhani, WiFi të lirë dhe një tarracë. Pronës ofron një shërbim të makinave me qira dhe transport nga / në aeroport.

Çdo dhomë ka banjo të vet.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Podgoricës, 63 km nga Villa Blue Heaven.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269038912

Emri i pronarit

Vila Blue Heaven

Dërgo kërkesën